Müvekkillerine, alanlarında uzman avukat kadrosuyla en iyi ve kusursuz hukuki desteği vermekte olan Galata Hukuk Bürosu, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Galata Hukuk Bürosu, her türlü hukuki ve ticari konulara ilişkin gerçek ve tüzel kişilere, yerli ve yabancı müvekkillerine alanında uzman ve geniş kadrosuyla; “hızlı sonuç alma, dürüstlük, güven, gizlilik” ilkelerini benimseyerek en üst seviyede müvekkil memnuniyetini sağlayarak, büyük titizlikle, danışmanlık, dava takibi, icra takibi ve iflas takibi hizmetlerini sunmaktadır.

Galata Hukuk Bürosu bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar; sorunlarınızı profesyonel bir biçimde çözümlemek amacıyla müvekkilleriyle yüz yüze görüşmeyi, müvekkillerini ayrıntılı bilgilendirmeyi, müvekkil şirket ve kurumlara haftalık/aylık faaliyet ve son durum raporları göndermeyi titizlikle sorumluluk ve amaç edinmiştir.

Galata Hukuk Bürosu, şirketlere sunduğu hukuk ve danışmanlık faaliyeti kapsamında, başta gayrimenkul ve inşaat, taşımacılık ve lojistik, denizcilik, sigorta, sağlık, turizm, gıda, tekstil olmak üzere daha birçok sektörlere hizmet sunmaktadır.

Hızlı ve etkili çözüm alabilmek ve geniş kapsamlı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Türkiye genelinde birçok hukuk bürosuyla ve çeşitli konularda ve alanlarında uzman ve danışmanlarla iş birliği mevcuttur.

Galata Hukuk Bürosu, müvekkillerini ulusal ve uluslararası mahkemeler, Türk ve Yabancı hakem heyetleri ile tüm resmi kurum ve kuruluşlar huzurunda temsil etmektedir.

Profesyonel hukuk hizmetini en üst seviyede tutmak amacıyla, kadrosunu alanında uzman avukatların oluşturduğu Galata Hukuk Bürosu, hukuki birikimlerini ve hukuki deneyimlerini sizlerle paylaşmakta; hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.